DOPEWEED brand

JACK HERER, AK-47, VANILLA KUSH alebo WHITE WIDOW. Európska kanabis značka DOPEWEED Cannabis Buds prináša prémiové konopné šišky od ostrieľaných farmárov z celej Európy. Žiadna slama bez arómy, vzhľadu či tvaru, ale len to najlepšie z najlepšieho. OUTDOOR, GREENHOUSE, INDOOR aj HYDRO.

DOPEWEED.

Portfólio značky DOPEWEED zahŕňa prvotriednu konopnú sušinu s účinnou látkou CBD (Kanabidiol), CBG (Kanabigerol) alebo s látkou CBN (Kanabinol) z rôznych európskych fariem. Rovnako v ňom však nájdete aj populárny a na živicu bohatý Hašiš, Ice Rock alebo Moon Rock s nadštandardnou koncentráciou. Medzi našich dodávateľov patria renomovaní farmári a spracovatelia konope z viacerých európskych krajín s liberálnou kultúrou, a to vrátane Česka, Švajčiarska, Nemecka, Rakúska, Holandska, Francúzska, Španielska alebo Talianska.

prvotriedne konopné šišky z Európy.

Ľudia, ktorí stoja za európskou kanabis značkou, majú dlhoročné skúsenosti s kontroverznou rastlinou konope. A to ako na úrovni pestovania alebo jej spracovania, tak aj na úrovni predaja konopných produktov konečnému zákazníkovi. DOPEWEED Cannabis Buds má nielen vďaka tomu portfólio produktov, kde si prídu na svoje aj tí najnáročnejší z najnáročnejších zberateľov.

Všetky konopné kvety v ponuke DOPEWEED pochádzajú z legálnych odrôd konope. Na výber je lacný, no kvalitný OUTDOOR (vonkajšok), GREEN HOUSE (skleník), vyhľadávaný INDOOR (vnútrajšok) alebo špičkové HYDRO (vnútrajšok na steroidoch). V obchode nájdete živicou obsypané konopné šišky v populárnych prevedeniach, ako je napríklad JACK HERER, AK-47, WHITE WIDOW alebo VANNILA KUSH, ktoré majú prenikavú vôňu, krásny vzhľad aj skvelú konzistenciu. Jednoducho povedané, vyberáme len to najlepšie. DOPEWEED.eu

DOPEWEED.eu - DOPE WEED